ihlas temizlik robotu aura cleanmax tanıtım
İhlas Temizlik Robotu Aura Cleanmax SPLUS - Sipariş & Tanıtım Hattı 0 544 447 11 91
İhlas Halı Yıkama

Türk toplumunda bir gerçek vardır. Halı yıkanmadan olmaz, yada temizlenmez. ihlas temizlik robotu aura cleanmax ile halı yıkama, koltuk yıkama, ahşap parke ve sert zemin yıkama hem çok pratik, hem de çok etkili. Sadece 4 Lt. su ile halınızı sağlıklı ve hejyenik bir şekilde yıkayabilirsiniz. Sizin de bildiğiniz gibi halılar ve koltuklar evimizin en çok toz tutan objeleridir.
Durum böyleyken, halı ve koltuklarımızda yıkama yapmak, kesinlikle sağlıklı bir temizlik uygulaması değildir. Evimizin bu objelerinde yapacağımız yıkama uygulaması, sadece ve sadece leke çıkarmak içindir. Çünkü, tozdan arındırılmamış halılar ve koltuklar yıkamaya elverişli değildir. Dikkatinizi çekmiştir; koltuğunuzun üzerine dökülen birkaç damla temiz su bile, kumaş üzerinde leke yapmaktadır. Bunun sebebi içinde bulunan yoğun tozlardır. Daha önceleri de halı ve koltuklarınızı yıkıyordunuz. Fakat diplerdeki yoğun tozu temizleyemiyordunuz. Diplerde gizlenen bu tozlar, su ile birleşince çamur hale gelirler. Bu çamur kuruyup betonlaşır ve halınızın tüylerini kesip kullanım süresini kısaltır. ihlas halı yıkama ile bu sorun ortadan kalkar. ihlas temizlik robotu derin dövücü. aparatları ile halı ve koltuk diplerindeki toz bataklığını kurutup, hem kendinizi, hem de eşyalarınızı üzmeden yıkama yapabilirsiniz.

 

 

Facebook’tan İzle | Youtube’den İzle | Dailymotion’dan İzle | Vimeo’dan İzle

 

ihlas halı yıkama, aura halı yıkama, ihlas halı yıkama robotu, aura halı yıkama robotu, ihlas halı yıkama fiyatı, aura halı yıkama fiyatı, cleanmax halı yıkama, aura cleanmax halı yıkama

Etiketler

Copyright © 2015 | Tüm Hakları saklıdır.
İhlas Temizlik Robotu Aura Cleanmax 0 544 447 11 91
İhlas Temizlik Robotu | Aura Cleanmax
İhlas Temizlik Robotu | Aura Cleanmax